Na zdraví našich dětí nám záleží

Jednou z priorit, na kterou jsme právem hrdi, je pro nás výroba šunky pro děti. Ne náhodou pro ně používáme v souvislosti s propagací slogan z nadpisu, protože společnosti LE & CO skutečně záleží na tom, aby našim nejmenším nabízela to nejkvalitnější.

Na podzim roku 2005 se nám podařilo jako prvnímu výrobci šunky a masných specialit vyrobit vepřovou šunku, která je, na rozdíl od ostatních šunek, vhodnější svým složením pro děti od 3 let věku, což jsme si nechali ověřit ministerstvy zemědělství a zdravotnictví, která potvrdila její nezávadnost a vhodnost pro tuto věkovou kategorii. Aby se šunka pro děti LE & CO skutečně odlišovala od běžně dostupných produktů, byla ověřeným dodavatelem aditiv vyvinuta speciální směs pro její výrobu, kde je použito naprosto minimální, nezbytné množství přídatných látek „E".

Po uvedení na trh se setkala s mimořádným zájmem široké veřejnosti a to byl zřejmě hlavní důvod, proč se objevila celá řada více, či méně zdařilých napodobenin. Dokonce jsme zaznamenali i výrobek totožného tvaru, ve stejném obalu se zcela běžnou šunkou a navíc s alergeny.

Postupem let k naší první vepřové šunce pro děti přibyly také krůtí, vepřová nejvyšší jakosti a kuřecí nejvyšší jakosti.

Výjimečnost a oblíbenost šunky pro děti LE & CO podtrhuje i po letech fakt, že se jedná o původní originál a to jak složením, kvalitou, tak i chutí.

Bezlepkové a kompletně bezalergenní šunky pro děti LE & CO nejsou samozřejmě určeny jenom dětem, ale jsou vhodné též pro dietní stravování a pro všechny, kteří dbají na zdravý životní styl. Neskrývají v sobě žádné nepříjemné překvapení. Malý počet „éček", nízký obsah soli (a to pouze mořské) a vysoký podíl kvalitního masa z nich činí špičku ve své kategorii na trhu.