LE&CO pomáhá

Děkujeme všem, kteří si to v současné nelehké době skutečně zaslouží. Záchranáři, lékaři a zdravotní sestry, personál pečující o klienty v domovech pro seniory, policisté, hasiči, ale třeba i prodavačky a mnozí další. Ti všichni pomáhají nám ostatním zvládat boj s koronavirem z první linie. Proto společnost LE & CO ve spolupráci s rádiem Blaník a pekárnou Kabát připravila akci Svačiny pro naše hrdiny! Každý den jim rozvážíme kvalitní šunku a křupavé rohlíky a právě posluchači rádia Blaník svými tipy přispívají, kam konkrétně to bude. Chcete-li se zapojit, více na www.radioblanik.cz.

SVAČINY PRO NAŠE HRDINY 

 

 

Stává se již tradicí, že společnost LE & CO vydává pro své obchodní partnery netradiční kalendář s VIP osobnostmi, který prezentuje značku LE & CO originálním a atraktivním způsobem. Křest každého z nich je úzce spjat s charitativní činností v rámci níž každoročně věnujeme 100.000,- Kč neziskovým organizacím Dobrý skutek či Debra.

KŘEST KALENDÁŘE 2019

KŘEST KALENDÁŘE 2018

KŘEST KALENDÁŘE 2017

KŘEST KALENDÁŘE 2016

Křest kalendáře 2015

Křest kalendáře 2014

Křest kalendáře 2013

 

 

V rámci projektu Bezpečnost dětí v regionech se především v Praze od roku 2011 pravidelně konají bezpečnostní, kulturní a charitativní akce určené právě dětem. Protože společnosti LE & CO na zdraví a tedy i bezpečnosti dětí záleží, je od prvního ročníku této akce jejím pravidelným účastníkem a sponzorem.

Praha dětem 2015 

Praha dětem 2014

Praha dětem 2013

Praha dětem 2012

Liberecký kraj dětem 2012

Praha dětem 2011